Провідні телекомунікаційні експерти Європи зустрінуться в Юрмалі на TELCO TRENDS 2017

28.04.2017

З 14 по 18 серпня 2017 року в Юрмалі при партнерстві Телекомпалати України пройде найбільша в Балтії Міжнародна телекомунікаційна конференція і виставка TELCO TRENDS 2017. Експерти з 37 країн обговорять найгостріші теми індустрії.


За сім років роботи конференція TELCO TRENDS стала одним з провідних майданчиків в Східній Європі, який щороку збирає професіоналів галузі електронних комунікацій.


На TELCO TRENDS експерти країн СНД з перших вуст отримають інформацію про реформи в європейському телекомунікаційному секторі та про вплив законодавчих метаморфоз на бізнес операторів. А підприємці з ЄС можуть обговорити спільні проекти з колегами, які працюють на багатомільйонних ринках України, Білорусії, Казахстану, Узбекистану, Грузії, Азербайджану, Вірменії, Молдови.


У заході візьмуть участь керівники професійних асоціацій, впливові європейські законотворці, представники найбільших гравців ринку, провідні галузеві експерти, з якими можна поспілкуватися не тільки офіційно, але і в теплій дружній обстановці, якою славиться TELCO TRENDS.


Організатори підготували насичену і цікаву програму, що охоплює найактуальніші теми, котрі хвилюють учасників ринку електронних комунікацій.


На TELCO TRENDS 2017, традиційно, будуть підняті найгарячіші теми галузі. Фахівці оцінять результати реформ на «єдиному цифровому ринку ЄС» і проаналізують нові законодавчі ініціативи. На форумі організацій мовлення обговорять складності виведення локального контенту на глобальний ринок.


Кращі експерти проаналізують динаміку міжнародного ринку ТВ і OTT-сервісів, а також розвиток інноваційних платіжних технологій: адже, завдяки сучасній зв'язку, бізнес операторів Pay TV і компаній, зайнятих в сегменті е-комерції, стає все більш глобальним. Будуть висвітлені дієві методи боротьби з піратством контенту і захисту інтелектуальної власності.


Під час конференції буде працювати виставка технічних та технологічних новинок, а також ярмарок контенту CONTENT MARKETPLACE - новинка Telco Trends 2017.


Провідні світові виробники технічних рішень для Pay TV продемонструють свої «ноу-хау». Для телеканалів і відеотек буде представлений першокласний контент найбільш перспективних форматів: кращі фільми, серіали і мультфільми. А оператори Pay TV зможуть ознайомитися з самими гарячими пропозиціями каналів і відеосервісів.


Після інтенсивного робочого дня, багатого корисною інформацією і новими контактами, гостей чекає насичена вечірня програма та неформальне спілкування у вишуканій обстановці кращих ресторанів Юрмали. Затишна курортна атмосфера, заспокійливі морські пейзажі і мальовнича природа створять неповторну ауру, перетворюючи TELCO TRENDS в ідеальне місце для зустрічей ділових людей.


Робочі мови: російська, англійська.


При реєстрації до 1 червня - спеціальна ціна!


Отримати детальну інформацію та зареєструватися можна на офіційному сайті TELCO TRENDS www.telcotrends.eu


Приєднуйтесь до заходу на Фейсбуці і запрошуйте своїх колег!


Вашій увазі пропонується широкий спектр рекламних і спонсорських можливостей, які допоможуть вигідно представити вашу компанію учасникам «TELCO TRENDS 2017». За посиланням можна ознайомитися з варіантами спонсорської участі: https://cloud.mail.ru/public/Jf96/YCwHHzB3b


За новинами Telco Trends стежте на офіційних сторінках у Фейсбуці і Твіттері:

www.fb.com/telcotrends

www.twitter.com/telcotrends


До зустрічі в Юрмалі на TELCO TRENDS 2017!