18 травня в Києві — Конференція й TV-party систем платного ТБ України

23.03.2016
18 травня в Києві — Конференція й TV-party систем платного ТБ України

18 травня в готельному комплексі «Червона калина» Асоціація правовласників та постачальників контенту, Телекомунікаційна палата України та юридична фірма Jurimex проводять Конференцію систем платного ТБ України з питань нового регулювання діяльності постачальників аудіовізуальних послуг.

Постачальники аудіовізуальних послуг — можливо, так називатимуть провайдерів програмної послуги після прийняття нової редакції Закону України «Про телебачення та радіомовлення», що відповідно до зобов'язань нашої держави перед Радою Європи мають ввести в дію вже влітку 2016 року. Які законотворчі нововведення пропонують у сфері регулювання аудіовізуальних послуг? Позиція індустрії? Шляхи удосконалення законопроекту? Таким актуальним питанням присвячено ділову частину заходу.

До участі запрошуються мовники, провайдери й інші гравці телевізійного ринку, народні депутати — ймовірні автори законопроекту, представники Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення.

Після завершення Конференції партнери заходу — телеканал NewsOne, Компанії «Сонар», «Укруніверком», ТОВ «Віжн ТБ» та телеканали виробництва Sony Pictures Television — запрошують учасників, друзів і представників сфери платного ТБ на традиційну вечірку TV-party в ресторанний комплекс «Червона калина». Музичний партнер вечірки — телеканал М2.

Участь у Конференції та вечірці — за запрошеннями від організаторів, з обов'язковою реєстрацією до 10 травня 2016 року на електронні поштові скриньки ao@appk.org.ua, a.novak.tpu@gmail.com.

Довідкові телефони: +38 095 284 45 53; +38 050 410 20 21.
З програмою заходу можна ознайомитися на офіційних сайтах організаторів.
Початок о 10:00 год.

Оргкомітет
21.03.2016 г.