23 грудня 2015 року відбудеться експертне обговорення питання переліку обов’язкових для ретрансляції програм (універсальна програмна послуга)

22.12.2015
23 грудня 2015 року відбудеться експертне обговорення питання переліку обов’язкових для ретрансляції програм (універсальна програмна послуга)

23 грудня 2015 року відбудеться експертне обговорення питання переліку обов’язкових для ретрансляції програм, яке проводиться Громадською радою при Комітеті Верховної ради України з питань свободи слова та інформаційної політики.

Приводом для проведення такого обговорення стала реєстрація проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги (УПП) (реєстр. № 3504).

Законопроектом пропонується збільшити кількість телепрограм універсальної програмної послуги, додавши до її складу телепрограми цифрового ефірного мовлення, а також наділити приватних мовників самостійно вилучати свої телепрограми зі складу УПП.

До обговорення запрошуються народні депутати України – члени Комітету Верховної ради України з питань свободи слова та інформаційної політики, депутати, а також члени Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, члени громадських рад при Комітеті з питань свободи слова та інформаційної політики, Національній раді України з питань свободи слова та інформації, Держкомтелерадіо, Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, експерти Ради Європи, медіа-експерти, представники телеканалів і медіа-груп, провайдери програмної послуги та представники їх професійних об'єднань.

Експертне обговорення буде проведено у приміщені Національної спілки журналістів України, вул. Хрещатик, 27-А.
Початок о 10:00.

Реєстрація учасників обов'язкова до 20 грудня 2015 року за адресою
office@telpu.com.ua

Довідки за телефоном: (044) 401-15-58

Додаток: проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги (УПП) (реєстр. № 3504).

Завантажити Проект Закону України