Приглашаем на Всеукраинскую конференцию «Telecom Ukraine 2015»

08.07.2015

Приглашаем на Всеукраинскую конференцию «Telecom Ukraine 2015»

Всеукраїнська конференція «Telecom Ukraine 2015» запрошує представників телекомунікаційних компаній України приєднатися до професійної зустрічі для обговорення сучасного стану галузі телекомунікацій та подальшого розвитку телеком-індустрії України.

Конференція відбудеться з 2 по 6 вересня 2015 року в м. Одесі (готель Gagarinn) та об'єднає понад 300 фахівців - керівників підприємств у галузі зв’язку, інформатизації та телекомунікацій, представників держави, громадських діячів та інших сторін, зацікавлених в розвитку вітчизняної галузі телекомунікацій.

Для забезпечення ефективного обміну інформацією організатори підготували мультисекційний формат, який передбачає як об’єднані пленарні засідання та дискусії, так і відокремлені тематичні секції та робочі групи, що відбуватимуться паралельно і забезпечать можливість вибору секції, що задовольнить інтерес кожного учасника Конференції.

Протягом трьох робочих днів Конференції (3-5 вересня 2015 р.) відбудуться:
- об’єднані пленарні засідання та панельні дискусії за участі представників влади, фахівців та експертів ринку, а також тематичні секції, присвячені взаємодії бізнесу та держави;

- профільні робочі групи та засідання щодо роз’яснення та обговорення нововведень та змін у законодавстві;

- тематичні секції щодо представлення нових рішень та технологій від ведучих виробників і постачальників обладнання;

- міні-виставка з демонстрацією сучасного обладнання та сервісів для галузі;

- дискусійні групи з обговорення ефективних економічних показників бізнесу, дієвих маркетингових програм та правил чесної гри на ринку.

Організовані вечірні програми (2-5 вересня 2015 р.) дозволять учасникам Конференції продовжити спілкування з колегами, партнерами та друзями у неформальній атмосфері та відпочити від інформаційно насичених робочих днів Конференції.

«Telecom Ukraine 2015» - це професійна зустріч учасників ринку телекомунікацій для обговорення найактуальніших питань галузі, можливість приймати безпосередню участь у процесі розвитку ринку, обмін практичним досвідом та отримання цінної інформації щодо нових технологій, приємне спілкування у колі друзів, колег та партнерів.

Організатори Конференції: ІнАУ, ДП «Українська мережа обміну трафіком», Telecom Summit та Telecom Fiesta.

Партнери Конференції: Асоціація підприємств інформаційних технологій України, Асоціація «Телекомунікаційна палата України», Асоціація «Укртелемережа», Всеукраїнська асоціація операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж. Регіональний партнер Конференції: компанія TENET.
Спеціальні партнери Конференції: OmniLink та Датагруп.

УМОВИ УЧАСТІ

РЕЄСТРАЦІЯ

Опитування щодо тематичного наповнення програми Конференції

Детальна інформація про Конференцію

Приєднуйтесь до нас у Facebook та не пропустіть найцікавішого.

З питань участі у конференції, співпраці та спонсорства звертайтеся за ел. адресою conference@inau.org.ua або за тел.: (044) 278-29-25.