Члены ассоциации

Компанія «ВОЛЯ» є провідним загальнонаціональним українським телекомунікаційним провайдером, який надає сучасні телекомунікаційні послуги: аналогове, цифрове, HD- й інтерактивне телебачення «ВОЛЯ Smart HD», високошвидкісний доступ до Інтернету й послуги одного з найбільших в Україні дата-центрів. Компанія пропонує до 200 програм українських і кращих міжнародних телекомпаній, дотримуючись усіх міжнародних норм у галузі авторських і суміжних прав.

MEGOGOце найбільший в світі відеосервіс для російськомовної аудиторії, широко представлений в 15 країнах пострадянського простору. Щомісячна аудиторія сервісу становить 40 000 000 унікальних користувачів в країнах СНД. Каталог ресурсу - понад 77 000 одиниць відео, з яких понад 5000 одиниць художніх фільмів і серіалів, понад 1500 мультфільмів, близько 45 000 телевізійних шоу, концертів і музичного відео, а також більше 20 000 новинних програм.

ПрАТ «Датагруп» — провідний національний оператор зв’язку на ринку телекомунікаційних послуг. Основне завдання оператора — це ефективний розвиток сучасної телеком-інфраструктури, впровадження та реалізація інноваційних проектів, консолідація позицій лідера в різних сегментах українського ринку телеком-послуг. Якісний розвиток компанії — це не тільки шлях до вершини, але й збереження позицій лідера. Надійний партнер у сфері телекомунікації — запорука успішного розвитку будь-якого бізнесу.

Компанія «ФРІНЕТ» - національний оператор широкосмугового доступу до мережі Інтернет, один із лідерів телекомунікаційного ринку України. З 2008 року компанія надає якісні послуги з доступу до мережі Інтернет та додаткові сервіси юридичним і фізичним особам. Мережі компанії будуються за сучасною технологією FTTx з використанням обладнання провідних світових виробників. Центри обслуговування абонентів відкриті в 15 містах України та зона покриття компанії постійно розширюється.

Airbites - інноваційний інтернет оператор. З 2006 року компанія надає доступ до Інтернет десяткам тисяч задоволених клієнтів в 6-ти обласних центрах України: Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Рівне, Харків, Хмельницький. Постійні інновації та орієнтація на клієнта принесли успіх компанії. Airbites - один з перших операторів в Україні, хто реалізував мовлення цифрового телебачення в своїх мережах, і перший, хто став використовувати тільки керовані комутатори. Компанія підтримує двосторонній контакт з користувачами, тому надає той рівень сервісу, який необхідний клієнтам.

Компанія "ЕМПЛОТ" працює на українському ринку бездротових систем зв'язку з 1998 року. Спеціалізація - послуги підключення до мережі Internet, проектування, постачання і монтаж обладнання, технічне обслуговування систем високошвидкісної бездротової передачі даних.

Divan.TV – сервіс, що присутній на сучасних Smart TV, на телевізорах попередніх поколінь, а також на стаціонарних комп'ютерах, ноутбуках, планшетах і смартфонах. Для одночасного використання різних пристроїв достатньо всього одного логіна. Повністю легальний контент - це стабільно висока якість трансляцій і безпека пристроїв.

ДП «Український державний центр радіочастот» – це велике державне підприємство, утворено відповідно до Закону України «Про радіочастотний ресурс України», відноситься до сфери управління Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) та бере участь у здійсненні державного нагляду за дотриманням законодавства про радіочастотний ресурс України. З метою підвищення ефективності виконання покладених на УДЦР завдань постійно ведеться робота щодо впровадження новітніх технологій, нарощування виробництва, піклування про підвищення кваліфікації кадрів, забезпечення комфортних умов праці та здоров’я своїх працівників.

Адвокатське об’єднання “Юскутум” – це сучасна юридична компанія, яка була створена з метою забезпечення правової підтримки інноваційних бізнесів на українському і міжнародному ринках. АО “Юскутум” надає послуги в класичних сферах (корпоративне право, податкове право та судовий захист прав та інтересів), а також має унікальні практики: ІТ і медіа права, правової безпеки бізнесу, тощо.

ТОВ «МІКСНЕТ» - компанія, яка стрімко розвивається та закріпила за собою статус надійного партнера і постачальника високоякісних послуг на телекомунікаційному ринку України. Основною діяльністю компанії є надання високошвидкісного доступу до мережі Internet за допомогою волоконно-оптичної Ethernet-мережі широкого кола споживачів - від домашнього користувача до офісних центрів, великих організацій і підприємств.

Датацентр «Парковий» - найбільший в Україні комерційний центр обробки даних та єдиний, що сертифікований за рівнем надійності TIER III від Uptime institute (USA). Датацентр займає площу 2715 м2. Має 17 машинних залів (стандартних та екранованих) та розрахований на 400 стійок. Загальна електрична потужність - 4 МВт. Побудований на високопродуктивному обладнанні, рішеннях та технологіях від провідних світових виробників в даному сегменті: Schneider Electric, APC, Uniflair, VESDA, Cisco Systems, EMC і інші.

ДП НТЦ «УАРНет» - магістральний Інтернет-провайдер створене Національною академією наук України, працює на ринку телекомунікацій з 1993 року та обслуговує Інтернет-провайдерів і операторів зв’язку, органи державної влади та місцевого самоврядування, корпоративних замовників, наукові та освітні заклади. Підприємство має свої технічні майданчики у всіх обласних центрах України та у більшості районних центрів Західної України.

БігДата ЮЕЙ – це компанія, яка розвиває новий проект, спрямований на дослідження та аналіз ринку цифрових розваг та комунікацій в Україні.

Компанія TRINITY починала свою діяльність в 2008 році як інтернет-провайдер м Маріуполя. Компанія одна з перших в Україні реалізувала проект IP-телебачення і надала пакет рейтингових каналів всім, у кого був доступ в мережу Інтернет. В 2016 році Компанія TRINITY вийшла на національний рівень, надавши доступ до свого сервісу всім жителям України. З цього моменту скористатися послугами TRINITY стало можливим в будь-якій точці країни, у будь-якого провайдера. Єдиною умовою є наявність доступу до інтернету.

ТОВ «РЕТН» здійснює операційну діяльність групи компаній RETN, яка заснована в 2002 році, на території України. RETN - міжнародний магістральний оператор зв'язку, що надає спектр телекомунікаційних послуг на власній волоконно-оптичній мережі, серед яких: Інтернет-транзит з різною пропускною здатністю, оренда каналів зв'язку різних швидкостей, побудова віртуальних мереж, розміщення і обслуговування обладнання та інші. Транскордонна мережа RETN з'єднує 29 країн Європи, Азії та Північної Америки і має велике покриття у Східній Європі та Росії. Протяжність волоконно-оптичних маршрутів складає близько 32 000 км. Кільцева архітектура DWDM мережі з унікальним географічним покриттям забезпечує кілька рівнів резервування, а сумарна пропускна здатність мережі на основних маршрутах між Азією та Заходом становить понад 5 Тбіт/c.